Call Center Specialista

Átlag bruttó havi bér 325.000 Ft

Főbb feladatok, munkák:

  • Kedvező hitelkonstrukciók értékesítése kizárólag meglévő ügyfélkör részére. –
  • Jelszavunk: TUKMÁLNI TILOS!
  • Egyéni ajánlatok, melyek valóban kedvezőek ügyfelink számára.
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció.

Dolgozz nálunk, mert:

  • Teljes egészében bejelentünk!
  • Könnyen megközelíthető helyen és szép környezetben dolgozhatsz.
  • A kollégák segítőkészek, széleskörű banki temékismeretre tehetsz szert.
  • Támogató vezetőkkel dolgozol és folyamatos képzéseken vehetsz részt.
  • Bankon belüli karrier utadat vezetőid támogatják.
  • Biztos háttér, kiemelkedő munkakörülmények.
  • Fontos az egészség, ezért céges AYCM Sportpass kártya kiváltási lehetőséget biztosítunk.

Ami, fontos nekünk, hogy együtt tudjunk dolgozni veled:

  • Pozitív gondolkodás és életszemlélet legyen a mozgatórugód.
  • Számodra is fontos legyen az elégedett ügyfél.
  • Szeress tanulni és fejlődni - mert ez rólad szól.
  • Legyen érettségid.
  • Aktív Office használó legyél.

Egyéb információ:

  • Munkaidő: Napi 8 óra, váltott műszakban (9.00-19.00 óra között)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Az önéletrajzokat a pozíció és a bérigény megjelölésével várjuk.