A Fresenius Medical Care a világ vezető vállalata a krónikus veseelégtelenségben szenvedő betegek számára nyújtott termékek és szolgáltatások területén. Élhetőbb jövőt teremtünk a dializált betegek számára. A világon mindenhol. Minden nap.

DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

    Ha fontosnak tartod a folyamatos szakmai fejlődést,
    ha szeretnél egy kiemelkedően tiszta és igényes környezetben dolgozni,
    ha rátermett vagy, önálló és jó problémamegoldó készséggel rendelkezel,
    ha vonz a munkaidő, ahol nincs éjszakázás és vasárnapi munkavégzés,
    akkor nagyon jól éreznéd Magad nálunk.

Kiket keresünk?

  • Akiknek legalább Ápoló OKJ 54 vagy OKJ 55, felnőtt szakápolói, vagy ezzel megegyező szintű végzettsége van
  • Akiknek van érvényes működési engedélye és kamarai tagsága

Feladatok:

  • Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása
  • Csúcstechnológiával, európai szintű eszközökkel, gépekkel a lehető legmagasabb szintű dialízisellátás biztosítása a betegeinknek
  • Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése
  • Betegek pszichés támogatása

Amit kínálunk:

  • Egészségügyi bértáblát felülmúló fizetés és egyéb juttatások (cafeteria, teljesítménybónusz)
  • Évenkénti béremelés
  • Helyi egyedi feladatokért külön díjazás
  • Többletmunka elismerése
  • Jubiláló dolgozóink munkájának 10-15-20 évenkénti elismerése
  • Szükséges eszközök, munkaruha, papucs, védőfelszerelés biztosítása
  • Összetartó, jó csapat
  • Általában 2 műszakos (8 órás) munkarend 6:00-22:00 között vagy esetenként 1 műszakos (11 órás) munkarend 7:00-18:00 között
  • Hangsúlyt fektetünk a magánélet és a munka közötti egyensúlyra
  • Képzések és továbbtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

    Az alábbi dialízis központjaink egyikében:
    Budapest (1077 Budapest, Rottenbiller utca 13.; 1083 Budapest, Korányi S. utca 2/A, 1097 Budapest, Nagyvárad tér 1.)
    Miskolc (3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.)
    Salgótarján (3100 Salgótarján, Füleki út 54-56.)
    Kecskemét (6000 Kecskemét, Csabay Géza krt. 21.)
    Ózd (3600 Ózd, Bem utca 3.)
    Debrecen (4032 Debrecen, Nagyerdei körút 98.)
    Nagykanizsa (8800 Nagykanizsa, Kossuth tér 17.)

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Nővér, Szakápoló
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Budapest, Miskolc, Salgótarján, Kecskemét, Ózd, Debrecen, Nagykanizsa

Jelentkezéshez szükséges szakmai önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!