Legyél részese sikerünknek!

Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 223 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Téged keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI ADATELEMZŐ - MOVE ON FRISSDIPLOMÁS PROGRAM

programunkba

Feladatok:

  • Komplex és gyakorlatias értékesítési szakmai tudás megszerzése
  • Értékesítési adatelemzési folyamatokban való aktív részvétel és valódi projektmunkák támogatása
  • Rotációs programban való részvétel, társosztályok munkájának megismerése
  • Élelmiszerkereskedelmi folyamatok megismerése

Elvárások:

  • Gazdasági területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Maximum 1 éves munkatapasztalat vagy gyakorlati helyet keresve utolsó éves hallgatói státusz
  • Elemző beállítottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret (német nyelvtudás előny)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Kihívás-orientált gondolkodás
  • Proaktív, rugalmas hozzáállás
  • Analitikus készség (MS Excel gyakorlati szintű ismerete)
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság a személyiség és készségek fejlesztésére

Amit kínálunk:

  • Mentori támogatást és folyamatos visszajelzéseket a mindennapi munkában és projektekben
  • Személyiség- és készségfejlesztő tréningeket
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Versenyképes jövedelmet
  • Béren kívüli juttatásokat (étkezési támogatás, céges buszjárat, SZÉP kártya,
    AYCM SportPass, MOL Partner kártya, Telenor-Penny flottacsomag)
  • Egy éves határozott időre szóló munkaszerződést
  • A program végeztével hosszútávú karrierépítés lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

LEGYEN TAGJA A CSAPATUNKNAK:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.