Stadler Magyarország Vasúti Karbantartó Kft.

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

FELADAT

  • Bejövő áruk nyilvántartása, nyomon követése
  • Szállítási dokumentumok kezelése (szállítólevelek, CMR, EKAER)
  • Termelési segédberendezések kezelése
  • Szállítás a BRCC és a külső telephelyek között
  • Hulladékszállítás szervezése, hatósági engedélyek kezelése
  • Adatszolgáltatás a beszerzés részére
  • Adatszolgáltatás az EHS-hez (környezetvédelmi jelentések)
  • A raktári anyagmozgásokról szóló jelentések elkészítése

ELVÁRÁS

  • középfokú végzettség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • együttműködő képesség
  • Excel, Word, Powerpoint használata
  • alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás

ELŐNYÖK

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább egy éves tapasztalat

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet
  • Kiemelkedő munkabiztonság

    Szeretnél a nemzetközi és a hazai járműgyártás egyik leginnovatívabb szereplőjeként ismert Stadler Rail Csoport sikereinek részese lenni? El tudod képzelni a jövőd, akár pályakezdőként is nálunk?
    Várjuk a jelentkezésed!

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Bánki Donát utca 5.

Magyar nyelven megírt, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi elérhetőségeken várjuk:
postacím: Forgóvázjavító központ, 5000 Szolnok, Bánki Donát u. 5. vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

telefon: 06-56/888-564