A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb és legsikeresebb, fogyasztási cikkek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó nemzetközi nagyvállalat. A P&G számára fontos, hogy jobbá tegye vásárlói életét. A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát. Csömörön található, közel 900 főt foglalkoztató, 1991 óta működő női higiéniai termékeket (Always, Naturella, Discreet, Tampax) előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

MECHANIKAI GÉPBEÁLLÍTÓ

    A legkitűnőbb embereket alkalmazzuk és toborozzuk világszerte.
    Szervezetünket belülről építjük, dolgozóinkat kizárólag a teljesítményértékelés figyelembe vételével léptetjük elő és jutalmazzuk.

Miért válassz minket:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • 13. havi munkabér
  • folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • pályakezdők számára széleskörű tréningprogram
  • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • munkába járás támogatása

    A felvételi folyamatunkat akár egy nap alatt végig tudod csinálni. A folyamat egyes lépéseinek eredményéről azonnal tájékoztatunk és pozitív elbírálás esetén rögtön kézhez kapod ajánlatunkat.

Feladataid lesznek:

  • automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása, alapanyaggal való ellátása,
  • a gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása,
  • tervezett átállásokban és karbantartásokban való közreműködés,
  • műszakban történő események nyomonkövetése, dokumentálása,
  • legyártott termékek ellenőrzése

Jelentkezz, ha:

  • műszaki, mechanikai, karbantartói, autószerelői területen szerzett végzettséggel, vagy tapasztalattal rendelkezel,
  • tudod vállalni a folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzést,
  • alapszinten tudod használni az Office programokat (Microsoft Excel, Word)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Csömör

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!