Ha épp szuper könyvelői pozíciók után kutatsz, vagy csak szembejött veled hirdetésünk és rendelkezel már szakmai tapasztalattal, amit szívesen hasznosítanál egy családias csapat tagjaként, olvass tovább és add be hozzánk pályázatod:

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:

  • cégek, egyéni vállalkozók, őstermelők naprakész könyvelése
  • számlák ellenőrzése és kontírozása (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes napló)
  • dokumentumok kezelése
  • időszaki bevallások elkészítésében való közreműködés
  • zárási feladatokban való közreműködés, egyeztetések
  • számviteli vezető munkájának támogatása
  • riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz:

  •  mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, szakmai igényesség
  • újításokra való nyitottság, rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • technikai eszközök, könyvelést támogató programok biztosítása
  • továbbképzéseken való részvétel, tanulási lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • munkába járás költségtérítése
  • hosszútávú munkalehetőség, fix munkaidő rugalmas keretekkel

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kiskőrös

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.