Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Téged keresünk, ha szereztél már tapasztalatot a társadalombiztosítás és a bérszámfejtés területén, valamint az Excel és a Nexon sem hoz zavarba. Ha emellett komplex látásmóddal rendelkezel és rendszerben gondolkodsz, akkor itt a helyed nálunk!

Cserébe hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk egy stabil, piacvezető vállalatnál, ahol kamatoztathatod és tovább bővítheted eddig megszerzett tapasztalataidat, ahol tartalmas mindennapok és modern munkakörnyezet várnak Rád!

Ha máris kíváncsi vagy, hol dolgoznál, kattints fenti videónkra :)

Munkaügyi és TB előadó

Milyen feladatokkal várunk?

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése (Excelben)
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése, munkaidő keret alkalmazása és ellenőrzése
  • A munkaügyi területet érintő jogszabályok, törvényi előírások betartása
  • Havi tb és anyasági ellátások számfejtése, tb kifizetői feladatok önálló ellátása
  • Ellátások dokumentációjának vezetése, jelentések, elszámolások készítése az OEP részére
  • Munkavállalók ügyeinek intézése és velük történő kapcsolattartás

Mit kérünk Tőled?

  • Szakirányú, középfokú végzettséget (tb és bérügyintézői OKJ)
  • 1-3 éves bérszámfejtési, tb ügyintézői tapasztalatot
  • Nexon program ismeretét
  • Magabiztos Excel használatot
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteket
  • Precíz, pontos munkavégzést
  • Jó kommunikációs készséget és csapatmunkára való képességet
  • Proaktivitást, jó problémamegoldó képességet
  • Rendszerben való gondolkodást, a folyamatok komplex átlátását

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszútávú karrierlehetőséget egy stabil, piacvezető vállalatnál
  • Határozatlan idejű, heti 40 órás munkaszerződést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, képzéseken való részvételt
  • A munka és magánélet egyensúlyának megőrzését
  • Modern munkakörnyezetet, minőségi munkaeszközökkel
  • Versenyképes juttatási rendszert

Hasznos infók:

  • Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo
  • A munkába járáshoz Budapestről és Érdről induló céges buszt biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.