A Procter&Gamble olyan magas színvonalú márkákat nyújt a vásárlóknak világszerte mint a Pampers, Oral-B, Braun, Old-Spice, Pampers, Arial, Jar, Lenor, Always, Head&Shoulders, Blend-a-Med, Gillette.
A gyöngyösi Ipari Park területén található gyárban több mint 400 főt foglalkoztat.
Jelenleg Braun villanyborotvák és női epilátorok csomagolását, valamint Oral-B elektromos fogkefék előállítását és összeszerelését végzik.

Gyöngyösi gyárunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi teljes munkaidős állásra:

Project MANAGER/ Műszaki projektmenedzser

A MUNKAKÖR:

    Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkező mérnökök számára a termelési projektek technikai megvalósítása és ehhez kapcsolódó mérnöki, tervezői folyamatok koordinációja.
    Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig heti 40 órás munkaidőben.
  • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása (start-up& installation)
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • Projekt során: műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítése és ellenőrzése

KIT VÁRUNK:

  • Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén: (felsőfokú műszaki végzettség)
    • Mérnök menedzser, műszaki menedzser, Gépészmérnök, Villamosmérnök, Anyagmérnök, Mechatronikai mérnök, Műanyagipari mérnök,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban.

MIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (13.havi fizetés)
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség
  • Munkába járás térítése: netto 27ft/km

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.