Nyír-Lift Kft.

Több, mint 30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő lemezmegmunkálással foglalkozó vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Projekt Mérnök/Üzemvezető (Projekt manager)

Feladatok

A részleg termelési feladatainak határidőre történő végrehajtása a termelési program szerint
A termelési programhoz igazodó munkaprogramok összeállítása, munkafeltételek biztosítása a termelés megvalósítása érdekében
A részleg működésének szervezése és szakmai irányítása, napi ellenőrzése
A részleg üzemi dokumentációinak rutinszerű ellenőrzése
A területen lévő gépek, berendezések üzemképes állapotának biztosítása
A kísérleti gyártások megtervezése, a megfelelő dokumentálás biztosítása, a kiértékelésben való részvétel
Új termékek technológiáinak kidolgozása, adaptálása a részleg feltételeire
Az alkalmazott technológiák folyamatos javítása, a gazdaságosabb, hatékonyabb termelés érdekében
A beosztott kollégák vezetése, teljesítményük értékelése
Auditokon való részvétel
Javaslattétel új beruházásokra, a megvalósításban aktív részvétel, kezelési utasítás elkészítése, a működtetés betanítása
Zökkenőmentes termelési tevékenység érdekében társosztályokkal, partner cégekkel történő kapcsolattartás

Elvárás

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Termelési területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Pontosság, precizitás, vezetői készség és gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, Debreceni út 236

Kérjük fényképes önéletrajzukat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldjék.