A Porsche Hungaria Kft. budaörsi logisztikai központjába várjuk

RAKTÁRI DOLGOZÓ

jelentkezését.

Feladatok:

  • alkatrészek és tartozékok átvétele, a bejövő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • áru betárolása a raktári tároló helyekre
  • áru kigyűjtése a raktári polcokról
  • alkatrészek és tartozékok csomagolása, a kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • egyéb raktározással és árukezeléssel kapcsolatos feladatok

Elvárásaink:

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • targoncavezetői jogosítvány
  • több éves targoncavezetési gyakorlat
  • csapatorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • utazás és munkahelyi étkezés költségeinek támogatása
  • professzionális munkakörnyezet
  • tervezhető, kiszámítható munkaidő
  • modern anyagmozgatási technika
  • fejlett és felhasználóbarát informatikai technika
  • rendkívül kedvezményes sportolási lehetőség biztosítása

    Munkavégzés helye: Porsche Hungaria Parts Center, BUDAÖRS

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.