SAP szolgáltatásfelelős

AUDI HUNGARIA Zrt.

9027 GYŐR, AUDI HUNGÁRIA út 1.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szervezeti egységünkben a győri telephely nem közvetlenül termeléssel és logisztikával foglalkozó SAP moduljainak felügyeletével/üzemeltetésével foglalkozunk, ahova új kollégánkat keressük.
Mindennapi munkánk a konszern legnagyobb és legkomplexebb SAP rendszerének illetve kapcsolódó rendszereinek felügyeletét/üzemeltetését jelenti, melynek elengedhetetlen része a proaktív rendszerfelügyelet, zavarelhárítás, és aktív kapcsolattartás a felhasználókkal és a szerződött partnerekkel.

Következő feladatok várnak Önre

Az Audi Hungaria vállalatirányítási folyamatait támogató SAP rendszerek/applikációk felügyelete:

  • Zavarok elhárításának, megelőzésének és szolgáltatáskérések teljesítésének koordinálása
  • A megállapodott ügyfélkövetelmények teljesítésének biztosítása
  • Kapcsolattartás a megbízóval, ügyfelekkel és a szolgáltatásban résztvevő partnerekkel
  • IT projektek támogatása, megoldások átvétele üzemeltetésre
  • Rendszereket érintő változtatások végrehajtásának aktív támogatása
  • Tudásmenedzsment, dokumentálás

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági/informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudása van, angol nyelvtudás előny
  • SAP üzemeltetői tapasztalattal rendelkezik
  • SAP magasfokú felhasználói ismerettel bír (FI / CO / HR)
  • Vállalja készenlét ellátását és munkavégzést rendkívüli szolgáltatási időszakokban

Előnyök:

  • Tapasztalat SAP rendszeraudittal kapcsolatban
  • ITIL módszertan ismerete
  • IT üzemeltetés területen szerzett tapasztalat

Személyes tulajdonságok:

  • Ügyfél- és folyamatorientált szemléletmód
  • Probléma felismerő és megoldó készség
  • Megbízhatóság, stressztűrés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód, kezdeményező készség

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

Amit kínálunk:

Aki fejlődni szeretne, megtalálhatja a maga útját az Audi Hungariánál.
Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat. Irodáinkban kreatív sarkokat alakítottunk ki, személyesebb környezetet teremtve, biztatva a kreatív gondolatcserét.
Tevékenységünket Győrből látjuk el, átlagosan heti két-három napon támogatjuk a home office lehetőségét.
IT tevékenységünk sokszínűsége új célok, szakmacsoportok megismerésére is lehetőséged ad az IT világán belül. Üzemeltetéssel és szolgáltatás managementtel kapcsolatos tevékenységeinket az ITIL módszertan alapján végezzük. Rendszerfejlesztőink SCRUM agilis metodika alkalmazásával dolgoznak. SAP csapatunk az egyik legnagyobb múltra visszatekintő team a Shared Service szolgáltatások körében. Innovatív megoldásokkal több, mint 200 – jelentős részben HANA memóriarezidens adatbázisokon futó - SAP rendszert üzemeltetünk, közel 40 konszern telephely számára világszerte. Kiberbiztonság, védekezési stratégiák, útmutatás és tanácsadás. IT Security csapatunk feladatai túlmutatnak a problémamegoldáson. Stabil multinacionális környezet, fejlődés és szakmai kihívások, amik területeinket jellemzik.
Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk.
Egészségmenedzsment területünk biztosítja többezer munkatárs egészségének fenntartását és elősegítését. Igyekszünk megkönnyíteni az audis munkatársak mindennapjait helyben igénybe vehető patika szolgáltatásokkal, szűrővizsgálatokkal valamint szakorvosi tanácsadással és egyéb fizikai és mentális egészségmegőrző tevékenységekkel.
Kollégáink mindennapjait folyamatos vásárlási kedvezményekkel, egyedi csomagajánlatokkal támogatjuk szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén.
Ismerje meg strukturált munkamódszereinket, folyamatszemléletű működésünket, nemzetközi kapcsolatrendszerünket, színes csapatunkat és csatlakozzon hozzánk!

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP35826