A Fresenius Medical Care a világ vezető vállalata a krónikus veseelégtelenségben szenvedő betegek számára nyújtott termékek és szolgáltatások területén. Élhetőbb jövőt teremtünk a dializált betegek számára. A világon mindenhol. Minden nap.

SZAKORVOS/DIALIZÁLÓ ORVOS

Feladatok:

  • A dialízis ellátást igénylő betegek orvosi ellátása
  • A dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása, ellenőrzése
  • Szoros szakmai együttműködés a dialízis központ orvosszakmai, szakápolói és gazdasági vezetőjével
  • Részvétel a nephrológiai szakrendelésekben (nephrológus szakvizsga megléte esetén)

Amit kínálunk:

  • Magas szintű betegellátás, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Oktatási, kutatási érdeklődés esetén lehetőség ezek gyakorlására
  • Szakmai továbbképzéseken, külföldi konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Tervezhető munkaidő beosztás
  • Versenyképes juttatások
  • Többféle foglalkoztatási forma (teljes vagy részmunkaidő, munkaviszony vagy személyes közreműködői jogviszony)

Elvárásaink:

  • Általános orvosi diploma, továbbá bármilyen szakorvosi végzettség vagy folyamatban lévő szakvizsga
  • Érvényes működési engedély és kamarai tagság

Előnyt jelent:

  • Nephrológus, belgyógyász vagy aneszteziológus szakképesítés
  • Dialízis kezelésekben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye az alábbi Dialízis központok egyike, ahová pályázatát benyújtja:

  • FMC Dialízis Központ Sátoraljaújhely (3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9.)
  • FMC Dialízis Központ Szigetvár (7900 Szigetvár, Szent István ltp. 7.)
  • FMC Dialízis Központ Hatvan (3000 Hatvan, Balassi Bálint út 16.)
  • FMC Dialízis Központ Pécs (7624 Pécs, Pacsirta u. 1.)
  • FMC Dialízis Központ Salgótarján (3100 Salgótarján, Füleki út 54-56.)
  • FMC Dialízis Központ Péterfy II. (1077 Budapest, Rottenbiller utca 13.)
  • FMC Dialízis Központ Semmelweis Egyetem I. sz. Belgyógyászati Klinika (1083 Budapest, Korányi S. utca 2/A.)
  • FMC Dialízis Központ Szent István Kórház (1096 Budapest, Nagyvárad tér 1.)

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Sátoraljaújhely, Szigetvár, Hatvan, Pécs, Salgótarján, Budapest

A pozícióval kapcsolatos további részletekről az alábbi telefonszámon érdeklődhet:
+36 70 430 8596

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzát  a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül  várjuk