Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

Teamvezető / Senior Java fejlesztő

FELADATAID:

  • Belépő kollégák támogatása, integráció elősegítése
  • Erőforrástervezés és -kezelés
  • Részvétel a részleg (éves) tervezésében
  • A részleg munkafolyamat optimalizálásának támogatása
  • Részvétel szoftverfejlesztési projektekben (SCRUM módszertan szerint)
  • Webalapú megoldások agilis fejlesztése és karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver fejlesztéséért és annak minőségéért (JUnit, SonarQube stb.)
  • Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák kollégákkal

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:

  • Szoftverfejlesztésben szerzett magas szintű tapasztalattal
  • Vezetői készségekkel (ideális esetben vezetői tapasztalat vagy projektmenedzsment tapasztalat)
  • IT piaci projekt tapasztalat előnyt jelent
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel, ügyfélorientációval
  • Elkötelezettséggel, önállósággal és magas célorientációval
  • Befejezett műszaki végzettséggel (egyetem, főiskola)
  • Utazási hajlandósággal (általában havi 1-2 nap Bécsbe vagy Linzbe)
  • Jó német nyelvtudással beszédben és írásban

SZÜKSÉGES GYAKORLATI TAPASZTALAT:

  • Java 8
  • Git
  • Javascript / Typescript Framework (ReactJS, VueJS, Angular)
  • SQL
  • Java EE 7
  • HTML5, CSS 3

ELŐNYT JELENT

  • Angular 7+
  • Hibernate
  • MS SQL Server
  • Docker / Kubernetes / OpenShift

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Otthoni munkavégzési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést
  • Munkahelyi nyelvtanulást

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.