Egy német származású multinacionális nagyvállalat részére, a TuT Brief service-re keresünk ambíciózus, németül magabiztosan beszélő DevOps rendszermérnök, illetve üzemeltető munkatársat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy ami emberünk!

TuT Brief Rendszerüzemeltető (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Fejlesztési folyamataink és szolgáltatásaink karbantartása és hatékonyságuk növelése
  • Rendszerek diagnosztikája, a felmerülő problémák esetén gyors hibaelhárítás
  • Felhasználói igények felvétele és megoldása
  • Projekttámogatás (új ügyfélmegoldások, migrációs projektek)
  • Kisebb megoldások és interface-ek fejlesztése
  • Teljesítménynövelés
  • Munkafolyamatok automatizálása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • 3-5 év tapasztalattal rendelkezel hasonló területről
  • Magabiztos simereted és gyakorlatod van JBoss, Perl és UNIX Bash. szkriptelésben
  • A következő technológiák nagy részét ismered: Apache Camel, Apache Tomcat, Dynatrace, EJB, Enterprise Integration Patterns, GIT, Java, Java Applets, JBoss Client, Jenkins, Jasper Reporting, JMS Messaging, KSH Script, LDAP Apache Directory Studio, Linux, Oracle, Oracle AWR Reports, Maven, PL-SQL Scripts, Reportserver, Sonar - SQALE indices, SQALE densities, Spring, SSL-konfiguráció, SQL/PLSQL, SVN, Tomcat, Unix Shell, Windows Server, XML, XSL, XSLT
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Struktúrált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Informatikai végzettség
  • Fejlesztői készség
  • DPDHL folyamatok ismerete
  • Angol nyelvismeret

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.