Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 218 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

pozícióba.

Feladatok:

  • A Penny Market ügyfélszolgálatára érkező vásárlói megkeresések (telefonos, elektronikus) fogadása, kezelése, nyomon követése
  • Választ adni a felmerülő vásárlói kérdésekre
  • Támogatást nyújtani illetve megoldást találni az esetleges problémákra
  • A megkeresésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Pozitív és türelmes attitűd
  • Emberközpontú és problémamegoldó szemlélet
  • Kiemelten jó szóbeli illetve írásbeli kommunikációs készség
  • Telefonos ügyfélszolgálati munkakörben legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Precizitás
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, német tulajdonú cégcsoport
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Alkotó, családias hangulatú csapat
  • Egyműszakos munkarend
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse jelentkezését a "jelentkezem" gombra kattintva.